icon

SNOW Selfie Motion sticker

9.7.6 için
Android

4.5

13

Fotoğraflarınıza animasyonlu çıkartmalar ekleyin

1.9M

Bu uygulamayı oyla

+3

SNOW Selfie Motion Sticker 100'ün üzerinde animasyonlu çıkartma koleksiyonuyla öz çekimlerinizi eğlenceli hale getirmenize izin veren bir fotoğraf-düzenleme uygulamasıdır. İşiniz bittiğinde, kolayca Snapchat'e benzer şekilde tüm arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

SNOW ile fotoğrafı çekmeden önce her bir çıkartmanın etkisini görebileceğiniz için mükemmel bir selfie çekmek kolaydır. Fotoğrafı çektikten sonra, çıkartmaların yanı sıra, seçtiğiniz renkte yazı ve çizimler ekleyebilirsiniz.

Fotoğrafınızı çektikten ve istediğiniz tüm değişiklikleri uyguladıktan sonra direk olarak uygulamadan paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Twitter ve Facebook gibi diğer sosyal paylaşım ağları yoluyla paylaşmak için oluşturduğunuz şeyi kısa bir videoya da dönüştürebilirsiniz.

SNOW Selfie Motion Sticker muhteşem sonuçlar ortaya çıkaran mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Snapchat gibi çalışmasına rağmen, sosyal yönünü görmezden gelerek kalite düzenleme yetenekleri için uygulamayı kullanabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

X